שותפים

עו"ד ליאור מזור

שותף מייסד

עו"ד ליאור מזור, שותף מייסד במזור, בית הלחמי חברת עו"ד, בעל תואר ראשון בהצטיינות של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, ובעל רשיון עריכת דין החל משנת 2002. בעל מוניטין ומומחיות בתחום החברות בקשיים, הבראת חברות, ליווי חברות בסביבת חדלות הפירעון והסדרי חוב.
מזה 15 שנים שימש ומשמש כבעל תפקיד בשורה של תיקי הקפאות הליכים, פירוקים, כינוסים ופשיטות רגל, כמו גם בגדר תיקי הפעלה של חברות "חיות", זאת בין, על פי מינויים הנעשים לרוב ביוזמת בתי המשפט השונים, ובין על פי מינויים ביוזמת נושים ומוסדות המדינה (לרבות נציבות מס הכנסה, ורשויות מקומיות שונות). כל זאת, לנוכח הניסיון הרב שצבר עו"ד מזור בתחום, יכולתו המוכחת להביא לאיתור פתרונות לבעיות משפטיות ומסחריות סבוכות בתחום חדלות הפירעון, וניסיונו העשיר והמגוון בתחום המשפט המסחרי בדגש על תחום חדלות הפירעון. נמנה על מאגר המנהלים המיוחדים של הכונס הרשמי במחוז חיפה למן ייסודו של מאגר זה וכן נמנה על מאגר המנהלים המיוחדים של הכונס הרשמי במחוז תל-אביב החל משנת 2011.
כמו- כן עו"ד מזור, על פי פניית הכנ"ר, משתתף בוועדות ובפורומים שונים בתחום חדלות הפירעון, לרבות בוועדה שדנה בהחלת רפורמת הכנ"ר בפשיטת הרגל ובנציגות שנטלה חלק בדיון בסוגיית שכר בעלי תפקיד בתחום חדלות הפירעון מול מחלקת ייעוץ וחקיקה במשרד המשפטים. שימש ומשמש כבורר, על פי מינוי של בתי המשפט, בסכסוכים בתחום חדלות הפירעון. כמו כן, משמש אף כחבר המוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל בישראל, ובגדר כך כבורר בסכסוכים בעלי אופי אזרחי – כספי הנוגעים לציבור הכדורגלנים, הקבוצות, וצדדים קשורים נוספים, וכן משמש כחבר בית דין וכיום כאב בית דין בבית הדין המשמעתי בחיפה החל משנת 2014.
בנוסף, משמש עו"ד מזור בתדירות כמרצה במסגרת השתלמויות וכנסים המאורגנים בתחום חדלות הפירעון, על ידי לשכת עורכי הדין, על ידי האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי ועל ידי אוניברסיטת חיפה, זאת לאחר שבעבר שימש משך שנים כמרצה ומתרגל במסגרות אקדמיות שונות ובכללן: אוניברסיטת חיפה, מכללת שערי משפט, המכללה למינהל והקריה האקדמית אונו.

עו"ד ענבל בית הלחמי-ריבן

שותפה מייסדת

עו"ד ענבל בית הלחמי, שותפה מייסדת במזור, בית הלחמי חברת עורכי דין, בעלת תואר ראשון בהצטיינות של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, ובעלת תואר מוסמך אוניברסיטה במשפט מסחרי בתכנית המנהלים הבינלאומית של אוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם בית המשפט למשפטים באוניברסיטת ברקלי קליפורניה. בעלת רישיון עריכת דין החל משנת 2002.
נמנית על מאגר המנהלים המיוחדים של הכונס הרשמי במחוז חיפה, ומתמנה כבעלת תפקיד בתיקי פש"ר ופירוקים מטעם הכונס הרשמי ובית המשפט, בנוסף, מייצגת ומלווה משפטית תיקים מורכבים בתחום חדלות הפירעון לרבות תיקי הקפאות הליכים, פירוקים כינוסים ופשיטות רגל, לרבות בתיקים הכוללים סוגיות מורכבות במקרקעין והסדרתם. בעלת התמחות במקרקעין ובעריכת חוזים מסחריים מסוגים שונים.
יו"ר משותפת של ועדת חדלות פירעון ובנקאות בלשכת עורכי דין ועד מחוז חיפה וכן חברת ועד מחוז חיפה וכן חברת ועדת כינוסים וחדלות פרעון של לשכת עורכי הדין. וכן חברת ועדת האתיקה במחוז חיפה של לשכת עורכי הדין.
בנוסף, משמשת כמרצה במסגרת השתלמויות וכנסים המאורגנים בתחום חדלות הפירעון והמקרקעין, על ידי לשכת עורכי הדין, זאת לאחר שבעבר שימשה כעוזרת הוראה ועוזרת מחקר באוניברסיטת חיפה.